Bursa Kamera Sistemleri

Bursa Güvenlik Sistemleri - Bursa Kamera Sistemleri -Bursa Alarm Sistemleri - Güvenlik kamera & SEO

Piyasada ip kamera sisteminin pahalı olduğu söylenir, analog kameralara göre fiyatları biraz daha yüksektir fakat ip kamera sisteminde ekstra aparatlar kullanılmamaktadır (opsiyonel) Pcı kart, Kayıt cihazlarını kullanmaya bilirsiniz. ip kameralar ileri teknolojiye sahiptir, bu aparatları  kullanmadığınız takdirde bile uzaktan izleme olanağı sağlar.

Bursa Kamera Sistemleri kamera sistemlerinin mâliyetini azaltan hususlar ise Cat 5- Cat 6 kablolama sistemidir.

Klasik analog kamera yada AHD KAMERA sisteminde kullanılan kablolar yerine IP KAMERA larda Cat 5 - Cat 6 Kablolar kullanılır bu kablolar görüntüyü tek seferde ilettiği için görüntü kalitesini mükemmel derecede etkiler ve son derece net bir görğntü sağlar. Kablolama mâliyetini yarı yarıya düşürür.

Bunların yanı sıra yukarıda bahsettiğimiz gibi Pcı kartlar yada kayıt cihazları kullanmaya bilirsiniz İş yerinizde evinizde kullanmakta olduğunuz bilgisayara yazılım sayesinde kayıtları tutmanız mümkündür ve internete bağlana bilen bir cihazdan anlık görüntüleri izler ve geçmişe yönelik kayıtlarıda kontrolünü yapabilirsiniz.

IP KAMERA TALEP FORMU

 

CCTV Kamera 4 kamera güvenlik sistemleri kurmak ve tam bir fiş ve evinizde ya da iş için gözetim sistemi oynamak için gereken her şeyi gelmek kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Biz en sık tavsiye 4 kamera gözetleme sistemleri Windows PC'ler, Mac bilgisayarlar, (bursa kamera sistemleri) iPhone, Android ve iPad mobil cihazlardan uzaktan izleme için ücretsiz uygulamalar ve yazılım içerir bizim iDVR dahil paketlerdir.

 

Tüm sistemler güvenlik kamera tipi seçiminiz ile gelen ve tüm sistemler, güç kaynağı kutusuna, büyük sabit sürücüler ve LCD monitörler gibi birçok isteğe bağlı yükseltmeleri sunuyor. Bütün sistemler, sürekli ve / veya hareket algılama kapasitesine sahiptir. Satış mühendisi bir sistemi tasarlarken yardım ister misiniz?

O halde bursa kamera sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat teklifimizi incelemek için bizi arayın...

Bursa Güvenlik Sistemleri  - www.bursaguvenliksistemleri.net
Bu Sayfayı Paylaşın!

- Facebook'ta Paylaş
- Google Favorilere Ekle
- Twitter'da Paylaş
- Friend Feed'te Paylaş
- Myspace'te Paylaş
- Delicious'ta Paylaş


Etiketler

bursa kamera sistemleri güvenlik sistemleri alarm sistemleri bursa kamera